Dávid Drexler

Dávid Drexler
TRÉNER

Dávid Drexler

Zdravie - Výkon - Životný štýl

NIEČO O MNE

Máš motiváciu? Tak poďme na to!!!

Pomôžem ti sa cítiť lepšie, zdravšie a silnejšie

Funkčný tréner s vášňou pre pohyb, cvičenie s vlastnou váhou a holistické zdravie

Ak riešiš dlhodobé zdravotné problémy , chceš zlepšiť svoje fyzické zdravie a začať pravidelne cvičiť , zlepšiť svoj športový výkon, cítiť sa silnejšie, mať viac energie, optimalizovať výživu, vyformovať postavu a celkovo posunúť tvoj životný štýl na vyššiu úroveň, tak tu si na správnom mieste.

Od môjho detstva sa venujem športu a pohyb mám jednoducho v krvi je to moje palivo pre život. Dodáva mi to silu, energiu, zdravie, sebavedomie, disciplínu a mnoho ďalších benefitov. Dlho som v živote hľadal čomu sa budem venovať až cesta na Nový Zéland mi otvorila oči. Keď sa človek ocitne ďaleko od všetkého, nemusí riešiť problémy bežného života, veľa vecí sa spomalí a človek zistí čo ho naozaj napĺňa. Vášeň pre šport, tréning a pohyb samotný je so mnou spätý už od malička a je mojim potešením ti pomôcť na ceste za tvojim lepším JA.

Mojím hlavným cieľom je ťa odborne viesť pri naplnení tvojich cieľov, v oblastiach zlepšenia fyzického zdravia, tréningu, výkonu, formovania postavy, nutričnej výživy a celkového životného štýlu. Spôsobom aby sa jednotlivé zmeny stali súčasťou tvojho bežného života a vedel si naplno fungovať bez akýchkoľvek obmedzení.

Zameriavam sa na funkčný tréning a cvičenie s vlastnou váhou, oblasť nazývanú kalistenika. Som zástanca prístupu, že človek by mal byť schopný ovládať svoje fyzické telo a nie opačne. Preto pomáham klientom zlepšiť ich relatívnu silu, čiže silu v pomere k ich vlastnej váhe, čo prináša nespočetne veľa benefitov nielen v oblasti fyzického ale aj mentálneho zdravia.

Veľa krát pohyb a tréning samotný nestačí a ak chce človek zlepšiť svoje zdravie a postavu musí pracovať aj na iných oblastiach, ktoré to ovplyvňujú. Preto sa venujem holistickému poradenstvu, kde ti viem pomôcť optimalizovať tvoj spánok, cirkadianny rytmus, regeneráciu, oblasť výživy a suplementácie, manažment svetla, vplyvy externého prostredia a celkové mentálne nastavenie.

Zdravie je moja priorita v živote číslo jedna. Pretože, zdravý človek má sto želaní, ale chorý vždy len jedno. Verím, že každý človek sa chce cítiť vo svojom tele zdravý, silný, funkčný a mať dostatok energie na prácu alebo pohyb, ktorý má rád. Nie je predsa nič horšie ako keď nás obmedzuje naše vlastné telo robiť veci, ktoré máme v živote radi. Preto svojich klientov vediem rovnakými hodnotami,  a pomáham im naplniť ich potenciál aby mohli žiť svoj život naplno.

Ten najlepší čas začať cvičiť bol pred 20 rokmi. Druhý najlepší čas je teraz!
S mojou odbornou a kvalifikovanou pomocou ti to pôjde jednoduchšie, zdravšie a výsledky sa dostavia oveľa rýchlejšie a ešte si pri tom spolu užijeme aj kopu zábavy 😉

Garantujem ti, že ak dáš do toho 100% ja dám dvojnásobok.

Život je pohyb, tak neváhaj a poď so mnou do toho, nemáš čo stratiť.

Time is Now 😉

Moje životné motto:
„Strength is not for show, but it keeps you in the game longer .“
(Sila nie je na parádu, ale udrží ťa v hre dlhšie)

Vzdealanie:
Master’s degree, MSc in Business Intelligence
Aarhus University, Denmark

S&C training:
Kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa
National Certificate in Strength & Conditioning (NCSC) Phase 1 (Elite Performance Institute)
LTAD Long- Term Athlete Development (Health & Performance)
Odborná Kondičná príprava v tenise pre mládež (Hrajme Tenis Slovensko)
5. Medzinárodná športová konferencia (EduFyt)

Nutrition:
Performance Holistic Health & Lifestyle Certificate ( Performance University) One year of study
Nutričná Výživa v športe ( Liptov Sport Institute)

 

Rezervujte si ma